Tel : 444 0 498

Hakkımızda


Hedef Teknik Servis 2007 yılında Kağıthane'de hizmet vermeye başlamıştır. Firmamız kuruluşundan günümüze deneyimli personeli ve hizmet kalitesi ile çıtasını yükseltmeye devam etmektedir. Şirketimiz misyon olarak edindiği ilkeler doğrultusunda "satış sonrası destek" ve "teknik destek" anlamında kesintisiz hizmet garantisi sunmaktadır.

Hedef Teknik Servis yüksek kalite standartlarıyla kendini kanıtlamış olması ile güvenilir bir hizmet sunmayı vaadetmektedir. Bu nedenle 2007 yılından beri başarı ile ilerlediğimiz bu yolda karşınıza çıkabilecek tüm teknik problemlerde siz değerli müşterilerimizin ürünlerinin çözüm ortaklığı çatısı altında bulunduğunuzu belirtmek isteriz.

Hedef Teknik Nasıl Çalışıyor ?


Türkiye'nin ve Dünya’nın teknolojik ürünlerini buluşturan tüm markaların tüketicilerine satış sonrasında "teknik servis" destek hizmeti sunuyoruz.

Çağımızın en değerli öğesi olan zamanı verimli bir şekilde kullanıp siz değerli müşterilerimize en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Bilgisayar ortamında kayda alınan müşteri başvuruları saniyeler içinde teknik servisin, mobil ekiplerine bildiriliyor. Ve bundan sonra teknik ekibin zamana karşı hizmet yarışı başlıyor.

Bakım ve Yedek Parça


Bilgisayar ortamında kayda alınan müşteri başvuruları saniyeler içinde teknik servisin, mobil ekiplerine bildiriliyor. Ve bundan sonra teknik ekibin zamana karşı hizmet yarışı başlıyor.

Cihaz üzerindeki mevcut arızanın giderilmesi için yedek parçaya ihtiyaç duyulması halinde; gerekli olan orjinal yedek parça teknik servis merkezi bünyesinde yer alan yedek parça deposunda tüm ürün gruplarına ait yedek parça stokları bulunmakta ve stok miktarları sürekli olarak bilgisayar ortamında kontrol edilmektedir. Böylelikle cihaza ait problem teknik servis kalite ve güvencesi altında, orjinal yedek parça- işçilik garantisi ile yapılarak en kısa sürede çözümlenmektedir.