Tel : 444 0 498

Hakkımızda


Hedef Teknik Servis 2007 yılında Kağıthane'nin Seyrantepe mahallesinde hizmet vermeye başlamıştır. Firmamız kuruluşundan günümüze deneyimli personeli ve hizmet kalitesi ile çıtasını yükseltmeye devam etmektedir. Şirketimiz misyon olarak edindiği ilkeler doğrultusunda "satış sonrası destek" ve "teknik destek" anlamında kesintisiz hizmet garantisi sunmaktadır.

Hedef Teknik Servis Baymak ürünlerinin yüksek kalite standartları ile kendini kanıtlamış olması ile birlikte Türkiye ve Dünya çapında tanınan bir markanın bakış açısı ile sizlere güvenilir bir hizmet sunmayı vaadetmektedir. Bu nedenle 2007 yılından beri başarı ile ilerlediğimiz bu yolda karşınıza çıkabilecek tüm teknik problemlerde siz değerli müşterilerimizin Baymak ürünlerinin çözüm ortaklığı çatısı altında bulunduğunuzu belirtmek isteriz.

Hedef Teknik Nasıl Çalışıyor ?


Türkiye'nin ve Dünyanın teknolojik ürünlerini buluşturan marka olan BAYMAK tüketicilerine kalite ve geniş ürün yelpazesi ile yaşattığı farklılıktan sonra,şimdide satış sonrasında " teknik servis " desteği ile bir ilke imza atarak bölge servimiz HEDEF TEKNİK SERVİS'İ hizmetinize sunuyor.

Çağımızın en değerli öğesi olan zamanı verimli bir şekilde kullanıp siz değerli müşterilerimizin talepte bulunduğu saat diliminde en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Bilgisayar ortamında kayda alınan müşteri başvuruları saniyeler içinde teknik servis'in, mobil ekiplerine bildiriliyor. Ve bundan sonra teknik ekibin zamana karşı hizmet yarışı başlıyor.

Bakım ve Yedek Parça


Daha kapsamlı bir teknik desteğin gerekli olduğu durumlarda ise cihaz ; teknik servis merkezine getiriliyor. Her türlü teknik donanım ve test ekipmanının mevcut olduğu merkezde, cihazın gerekli arıza, bakım ve onarım işlemleri; 1 yıllık yedek parça garantisi ile yapılıyor.Cihaz fonksiyonel olarak çalışır hale getirilerek test ediliyor. Cihaza ait teknik verilerin kontrol edilmesi ve gerekli ayarlarının yapılmasının ardından ürün, müşteriye sevk edilecek hale getiriliyor.

Cihaz üzerindeki mevcut arızanın giderilmesi için yedek parçaya ihtiyaç duyulması halinde; gerekli olan orjinal yedek parça teknik servis merkezi bünyesinde yer alan yedek parça deposunda tüm ürün gruplarına ait yedek parça stokları bulunmakta ve stok miktarları sürekli olarak bilgisayar ortamında kontrol edilmektedir. Böylelikle cihaza ait problem 7x24 teknik servis kalite ve güvencesi altında, orjinal yedek parça- işçilik garantisi ile yapılarak en kısa sürede çözümlenmektedir.

Sertifikalarımız

Hedef Teknik Baymak Fabrika Yetkili Servis